Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

Warszawski konkurs  matematyczny dla uczniów klas trzecich

MAŁA OLIMPIADA MATEMATYCZNA

 

Etap I – klasowy

Organizują i przeprowadzają nauczyciele kl. III do 9 marca 2018 r.

 

Etap II – szkolny

Szkoła przeprowadza do 23 marca 2018 r.

 

Etap III-  dzielnicowy

Odbędzie się 10-11 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 65 ul. Mścisławska 1 w Warszawie.

 

Etap IV –  warszawski FINAŁ

Odbędzie się 21 kwietnia 2018 r. o godz.10.00 w Szkole Podstawowej nr 65 ul. Mścisławska 1 w Warszawie.

 

Wyniki konkursu zostaną zamieszczone na stronie internetowej Szkoły Podstawowej  nr 65  27 kwietnia  2018 r. po godz. 15.00  (www.sp65.waw.pl).

 

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień finalistom konkursu odbędzie się 22 maja 2018 r. o godzinie 12.00 w Szkole Podstawowej nr 65 ul. Mścisławska 1 w Warszawie.

Wyniki konkursu recytatorskim Warszawska Syrenka

Wspaniałe osiągnięcia naszych recytatorów

w dzielnicowym konkursie recytatorskim Warszawska Syrenka

 

19 lutego 2018r.  w Domu Kultury „Włochy” przy ul. Bolesława Chrobrego 27 w Warszawie miało miejsce uroczyste odczytanie protokołu oraz wręczenie dyplomów w dzielnicowych eliminacjach do 41. Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

 

W kategorii wiekowej uczniowie klas 0 – 3

Wyróżnienie  – Mateusz Chmielewiec

Miejsce II – Barbara Kowalczyk

Miejsce I – Blanka Budzyńska

 W kategorii wiekowej uczniowie klas 4 – 6

 Wyróżnienie – Paulina Gorczyca

 Miejsce II –   Amelia Tarnowska

W kategorii wiekowej uczniowie klas VII i klas gimnazjalnych

Wyróżnienia: Zofia Skotak, Kinga Kołodziejczyk, Patrycja Lipczyńska

Miejsce III – Aleksandra Zabielska

 

Naszą dzielnicę w Finale 41. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka w kategorii wiekowej uczniowie klas 0 – 3 będzie reprezentować Blanka Budzyńska.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

MOJE IMPRESJE NA TEMAT KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH

Serdecznie zapraszamy uczniów klas 3, 4 i 5 do wzięcia udziału

w szkolnym konkursie z języka angielskiego

pod hasłem „MOJE IMPRESJE NA TEMAT KRAJÓW ANGLOJĘZYCZNYCH”.

 

Konkurs polega na przygotowaniu Plakatu – kolażu (format A-3 lub większy), który będzie zawierał rysunki, własne zdjęcia (np. z podróży), tekst pisany oraz inne materiały. Tematem plakatu może być wybrany kraj anglojęzyczny: Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone, Kanada lub Australia.

Prace należy dostarczyć do środy 14 marca 2018r. do p. Elżbiety Pietrzyk z opisem z tyłu pracy: imię i nazwisko autora pracy, klasa oraz nazwa wybranego kraju.

Więcej informacji w zakładce: Informacje o Konkursach.

Nauczyciele języka angielskiego

Konkurs świetlicowy „Super Świetlik”

W bieżącym semestrze dzieci w świetlicy biorą udział w konkursie „Super Świetlik”. Zachowania i postawy dzieci będą oceniane w czterech sferach:

  1. Aktywny świetlik
  • Chętnie bierze udział w konkursach organizowanych w świetlicy.
  • Bierze aktywny udział w zabawach i grach.
  1. Świetlik Czyścioszek:
  • Zawsze sprząta po sobie.
  • Zawsze odkłada rzeczy na miejsce.
  • Pomaga w sprzątaniu świetlicy.
  1. Mały behapowiec:
  • Dba o bezpieczeństwo swoje i innych.
  • Używa przyborów szkolnych, gier i zabawek zgodnie z ich przeznaczeniem.
  • Nie biega po świetlicy.
  • Prawidłowo siedzi na krześle.
  1. Kulturalny Świetlik
  • Zawsze używa zwrotów grzecznościowych.
  • Szanuje wszystkie przybory, gry i zabawki.
  • Nie hałasuje.
  • Kulturalnie zachowuje się w stołówce szkolnej.
  • Z szacunkiem traktuje wszystkich pracowników szkoły, a także kolegów i koleżanki, nie używa brzydkich słów.

 

“Super świetlika “ wybiera nauczyciel każdej klasy w świetlicy. Wybrany uczeń przez cały tydzień będzie nosić plakietkę „super świetlika”.

 

Dzieci, które uzyskają największą ilość tytułów „super świetlika tygodnia” – na koniec roku szkolnego otrzymają tytuł “super świetlika roku” oraz nagrodę.

Klasa 5d w Teatrze Capitol w Warszawie

29 stycznia 2018 rozpoczął się semestr letni roku szkolnego 2017/2018, a nasza klasa wybrała się na wycieczkę do Teatru Capitol w Warszawie. Wyruszyliśmy komunikacją miejską i mimo deszczowej, wietrznej pogody humor nam dopisywał.

W teatrze uczestniczyliśmy w muzycznym spektaklu pt. „Wanna Archimedesa” w reżyserii Krzysztofa Jaślara i Krystyny Kwiatkowskiej.

Mądry i zabawny Profesor Rozumny (w tej roli Krzysztof Tyniec) przedstawił swoim uczniom przełomowe zdobycze cywilizacji: dokonania Newtona, Einsteina oraz odkrycia Krzysztofa Kolumba. Wszystko to działo się w klasie – laboratorium pełnym tajemniczych sprzętów do przeprowadzenia wielu eksperymentów i doświadczeń naukowych. Kluczowe miejsce na scenie zajęła tytułowa WANNA ARCHIMEDESA, w której nurkowali Profesor i jego uczniowie, aby poznać prawo Archimedesa. Wanna niczym okręt Santa Maria pozwoliła bohaterom przepłynąć ocean i wspólnie z Krzysztofem Kolumbem odkryć Amerykę.

W tej zabawnej lekcji uczestniczyła również nasza koleżanka- Hania, która uległa czarowi chińskich cieni.

Przedstawienie wprowadziło nas w świat odkryć i wynalazków, rozpaliło naszą wyobraźnię i zachęciło do nauki fizyki!

Emil Sauer – klasa 5d

Dzień otwarty 20.02.2018 (wtorek) i 22.02.2018 (czwartek)

Dzień otwarty 20.02.2018 (wtorek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
4a Luiza Nowicka 18 17.00-19.00
4b Justyna Rasała 14 17.00-19.00
4c Sylwia Krajza 20 16.30-18.30
4d Elżbieta Pietrzyk 19a 17.00-19.00
4e Iwona Urbańczyk 10 17.00-19.00
4f Beata Jastrzebska 25 21.02.2018 16.00-18.00
4g Małgorzata Maj 12 odwołane
4h Julita Kapusta 13 17.00-19.00
4i Agata Bartczak-Kosowska 11 16.00-16.30 zebranie 16.30-18.00 dzień otwarty
5a Aneta Kornacka 23 16.00-18.00
5b Krzysztof Długołęcki 21 22.02.2018 16.00-18.00
5c Martyna Wasielewska 19 19.02.2018 16.00-18.00
5d Maria Śmiałkowska 27 16.00-18.00
5f Ilona Schiele 28 17.00-19.00
6a Agnieszka Cichocka 19a 19.02.2018 16.00-18.00
6b Malwina Gnat 15 19.02.2018 16.00-18.00
6c Anna Żydoń 26 19.02.2018 16.00-18.00
6d Renata Spiridis 16 17.00-19.00
6e Anna Derleta 22 22.02.2018 16.30-18.30
7a Marta Wróblewska 29 22.02.2018 16.00-18.00
7b Hubert Makaruk 29b 17.00-19.00
7c Justyna Syta-Kierasińska 1 19.00-20.00
7d Katarzyna Dobrzyńska 15a 17.00-19.00
7e Ewa Kinstler 25a 17.00-19.00
7f Aniela Milewska 10a 17.00-19.00
  Barbara Grzelak Pokój auczycieli W-F 22.02.2018 16.10-18.10
  Grzegorz Styczyński Pokój auczycieli W-F 16.00-18.00
  Paweł Kwiatkowski  Pokój auczycieli W-F 21.02.2018 16.00-18.00
  Maciej Królikowski Pokój auczycieli W-F 16.00-18.00
  Lech Koziejowski Pokój auczycieli W-F 21.02.2018 17.30-18.30
  Anna Koszewska 15 16.00-18.00
  Edyta Kuźniewska 14 19.02.2018 15.30-17.30
  Leszczyńska Karolina 5a 17.00-19.00
  Różycka Ewa 3 17.00-19.00
  Ks. Mirosław Opiela 19a 22.02.2018 15.30-17.00
  Jacek Janiszek 5 16.00-18.00
  Ewelina Górka 5 16.00-18.00
  Anna Gasik 4 15.30-17.30
   Emma Canfora-Ściborek 4 16.45-18.45
  Danuta Gajowy  24 16.00-18.00
  Adrian Alinowski  5 21.02.2018 16.00-18.00
  Ewa Księżopolska  19b 17.00-19.00
  Barbara Biłan  5a 17.00-19.00
   Alicja Pikulska biblioteka 17.00-19.00

 

Dzień otwarty 22.02.2018 (czwartek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
1a Elżbieta Skudlarska N3 17.00-19.00
1b Anna Król N5 20.02.2018 17.00-19.00
1c Anna Niezgoda N8 21.02.2018 zebranie 17.00
1d Iwona Ponichtera N8 17.00-19.00
1e Katarzyna Dziewit N5 16.45-18.45
2a Maria Koniec 5 17.00-19.00
2b Ewa Sadurek 19c 17.00-19.00
2c Beata Kołacz N1 17.00-19.00
2d Małgorzata Tomporowska biblioteka 21.02.2018 17.00-19.00
2e Małgorzata Siuciak N3 21.02.2018 17.00-19.00
3a Joanna Zalewska N4 20.02.2018 16.30-18.30
3b Maja Dąbrowska N4 16.45-18.45
3c Iwona Chwiałkowska 5a 20.02.2018 zebranie 17.00
3d Joanna Wieczorkiewicz N2 22.02.2018 zebranie 17.30
3e Dominika Sadownik N6 20.02.2018 16.30-18.30
3f Olga Łaszczewska N7 21.02.2018 16.30-18.30
3g Teresa Cieślik N2 17.00-19.00
3h Pytlakowska Marzena N6 21.02.2018 16.30-18.30
3i Aleksandra Turek-Samołyk N7 20.02.2018 16.30-18.30
3j Karolina Gnyś-Fituch 4 20.02.2018 16.30-18.30
3k Ewa Porycka   odwołane
  Barbara Cwalina 2 20.02.2018 16.30-18.30
  Ks. Leszek Kwiatkowski 12 15.30-17.30
  Ks.Paweł Golemo 12 17.00-19.00

Sukcesy sportowe

Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła I miejsce w mini piłce siatkowej chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Włochy w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy!

 

Skład drużyny:

Maciej Matuszewski 7e

Piotr Woźniak 7e

Maciej Góral 7e

Maciej Bielski 7e

Rafał Matyjasik 7e

Kuba Baraniewicz 6b

Alek Juszczak 6b

Bartek Całka 6b

Kuba Michalski 6b

Szymon Pawłowski 6a
 

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme