Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Dzień otwarty 20.02.2018 (wtorek) i 22.02.2018 (czwartek)

Dzień otwarty 20.02.2018 (wtorek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
4a Luiza Nowicka 18 17.00-19.00
4b Justyna Rasała 14 17.00-19.00
4c Sylwia Krajza 20 16.30-18.30
4d Elżbieta Pietrzyk 19a 17.00-19.00
4e Iwona Urbańczyk 10 17.00-19.00
4f Beata Jastrzebska 25 21.02.2018 16.00-18.00
4g Małgorzata Maj 12 odwołane
4h Julita Kapusta 13 17.00-19.00
4i Agata Bartczak-Kosowska 11 16.00-16.30 zebranie 16.30-18.00 dzień otwarty
5a Aneta Kornacka 23 16.00-18.00
5b Krzysztof Długołęcki 21 22.02.2018 16.00-18.00
5c Martyna Wasielewska 19 19.02.2018 16.00-18.00
5d Maria Śmiałkowska 27 16.00-18.00
5f Ilona Schiele 28 17.00-19.00
6a Agnieszka Cichocka 19a 19.02.2018 16.00-18.00
6b Malwina Gnat 15 19.02.2018 16.00-18.00
6c Anna Żydoń 26 19.02.2018 16.00-18.00
6d Renata Spiridis 16 17.00-19.00
6e Anna Derleta 22 22.02.2018 16.30-18.30
7a Marta Wróblewska 29 22.02.2018 16.00-18.00
7b Hubert Makaruk 29b 17.00-19.00
7c Justyna Syta-Kierasińska 1 19.00-20.00
7d Katarzyna Dobrzyńska 15a 17.00-19.00
7e Ewa Kinstler 25a 17.00-19.00
7f Aniela Milewska 10a 17.00-19.00
  Barbara Grzelak Pokój auczycieli W-F 22.02.2018 16.10-18.10
  Grzegorz Styczyński Pokój auczycieli W-F 16.00-18.00
  Paweł Kwiatkowski  Pokój auczycieli W-F 21.02.2018 16.00-18.00
  Maciej Królikowski Pokój auczycieli W-F 16.00-18.00
  Lech Koziejowski Pokój auczycieli W-F 21.02.2018 17.30-18.30
  Anna Koszewska 15 16.00-18.00
  Edyta Kuźniewska 14 19.02.2018 15.30-17.30
  Leszczyńska Karolina 5a 17.00-19.00
  Różycka Ewa 3 17.00-19.00
  Ks. Mirosław Opiela 19a 22.02.2018 15.30-17.00
  Jacek Janiszek 5 16.00-18.00
  Ewelina Górka 5 16.00-18.00
  Anna Gasik 4 15.30-17.30
   Emma Canfora-Ściborek 4 16.45-18.45
  Danuta Gajowy  24 16.00-18.00
  Adrian Alinowski  5 21.02.2018 16.00-18.00
  Ewa Księżopolska  19b 17.00-19.00
  Barbara Biłan  5a 17.00-19.00
   Alicja Pikulska biblioteka 17.00-19.00

 

Dzień otwarty 22.02.2018 (czwartek)
Klasa Imię i nazwisko nauczyciela Sala Godzina
1a Elżbieta Skudlarska N3 17.00-19.00
1b Anna Król N5 20.02.2018 17.00-19.00
1c Anna Niezgoda N8 21.02.2018 zebranie 17.00
1d Iwona Ponichtera N8 17.00-19.00
1e Katarzyna Dziewit N5 16.45-18.45
2a Maria Koniec 5 17.00-19.00
2b Ewa Sadurek 19c 17.00-19.00
2c Beata Kołacz N1 17.00-19.00
2d Małgorzata Tomporowska biblioteka 21.02.2018 17.00-19.00
2e Małgorzata Siuciak N3 21.02.2018 17.00-19.00
3a Joanna Zalewska N4 20.02.2018 16.30-18.30
3b Maja Dąbrowska N4 16.45-18.45
3c Iwona Chwiałkowska 5a 20.02.2018 zebranie 17.00
3d Joanna Wieczorkiewicz N2 22.02.2018 zebranie 17.30
3e Dominika Sadownik N6 20.02.2018 16.30-18.30
3f Olga Łaszczewska N7 21.02.2018 16.30-18.30
3g Teresa Cieślik N2 17.00-19.00
3h Pytlakowska Marzena N6 21.02.2018 16.30-18.30
3i Aleksandra Turek-Samołyk N7 20.02.2018 16.30-18.30
3j Karolina Gnyś-Fituch 4 20.02.2018 16.30-18.30
3k Ewa Porycka   odwołane
  Barbara Cwalina 2 20.02.2018 16.30-18.30
  Ks. Leszek Kwiatkowski 12 15.30-17.30
  Ks.Paweł Golemo 12 17.00-19.00

Sukcesy sportowe

Drużyna chłopców naszej szkoły zdobyła I miejsce w mini piłce siatkowej chłopców w Mistrzostwach Dzielnicy Włochy w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. Gratulujemy!

 

Skład drużyny:

Maciej Matuszewski 7e

Piotr Woźniak 7e

Maciej Góral 7e

Maciej Bielski 7e

Rafał Matyjasik 7e

Kuba Baraniewicz 6b

Alek Juszczak 6b

Bartek Całka 6b

Kuba Michalski 6b

Szymon Pawłowski 6a
 

Konkurs Ortograficzny „Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

DZIELNICOWY KONKURS ORTOGRAFICZNY

dla uczniów klas trzecich szkół podstawowych dzielnicy Włochy

„Z ORTOGRAFIĄ ZA PAN BRAT”

 

Etap I konkursu (klasowy) organizują i przeprowadzają nauczyciele kl. III do  9 marca 2018 r. 

 

Etap II konkursu (szkolny), szkoły przeprowadzają do 30 marca 2018 r.

 

W etapie dzielnicowym wezmą udział uczniowie, którzy:

– zajęli I miejsce (0 błędów),                                

– zajęli II miejsce (1 błąd ortograficzny),              

– zajęli III miejsce (2 błędy ortograficzne).         

 

Etap III konkursu (dzielnicowy) odbędzie się:

11 kwietnia 2018 r. w SP nr 94, ul. Cietrzewia 22a, o godzinie 9.00

 

Rozdanie nagród po etapie dzielnicowym odbędzie się w SP nr 359 w Warszawie przy ul. Promienistej 12A. Termin zostanie podany.

 

Etap IV konkursu (miejski) odbędzie się 10 maja 2018r. o godz. 9.30 w SP nr 217 w Rembertowie przy  ul. I. Paderewskiego 45.

 

Uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień finalistom konkursu odbędzie się 24 maja 2018r. o godz.14.30 w SP nr 217 w Rembertowie.

 

XV edycja Międzyszkolnego Konkursu Ortograficznego będzie odbywała się pod hasłem: „Lubimy czytać książki”.

Olimpiada wiedzy o Janie Pawle II

Przewiduje się przeprowadzenie dwóch rodzajów testów: poziom 1 – klasy 4-6 oraz poziom 2 – klasa 7.

Każdy test składać się będzie z 30 pytań i przyporządkowanych do nich czterech odpowiedzi, z których co najmniej jedna będzie prawidłowa.

Każdy uczestnik, niezależnie od zajętego miejsca, otrzyma dyplom uznania. Dla najlepszych przewidziano dyplomy grawerowane laureata oraz atrakcyjne nagrody książkowe.

Zgłoszenia do 2 marca 2018 r. u nauczyciela religii z opłatą za konkurs – 8,50 zł.

Olimpiada odbywa się równolegle we wszystkich szkołach w dniu 26-03-2018 roku.

Szczegółowy zakres i testy archiwalne na stronie: http://www.olimpus.edu.pl/jan-pawel-ii

Koordynator: ks. Mirosław Opiela MS

14 lutego

W naszej szkole dzień 14 lutego (Walentynki) obchodzimy pod hasłem „Jesteśmy dla siebie mili”. W tym dniu funkcjonuje u nas Poczta Serduszkowa, wysyłamy i wręczamy sobie nawzajem serduszka z wyrazami sympatii do innych osób, z dobrym słowem i dobrą wróżbą. Jesteśmy życzliwi dla wszystkich uczniów, nauczycieli, rodziców i innych osób pracujących w szkole, uśmiechamy się do całego świata. Sale ozdabiamy serduszkami, bo nasze mamy otwarte, tak jak Święty Walenty, dla wszystkich wokół nas.

Panda – Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy z przyrody i biologii

Konkurs jest przeznaczony dla uczniów klas 4-7. Test jednokrotnego wyboru składa się z 30 pytań. Każde pytanie jest punktowane: za prawidłową odpowiedź uczeń otrzymuje 1 punkt, za nieprawidłową -1 punkt, a za brak odpowiedzi – 0 punktów.

Konkurs zostanie przeprowadzony w szkole w dniu 13. 04. 2018r. (czas trwania – 45 minut).

Koszt udziału w konkursie – 9 zł. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 26. 02. 2018r.

Chętnych prosimy o zgłaszanie się do swoich nauczycieli przyrody i biologii.

Koordynatorem konkursu jest p. Beata Jastrzębska

Strona konkursu http://www.edi.edu.pl/panda

II etap Warszawskich Olimpiad Języka Angielskiego – 22.02.2018

Uprzejmie informujemy, że  II etap Warszawskich Olimpiad Języka Angielskiego odbędzie się w dniu 22.02.2018r.  w Szkole Podstawowej nr 84 przy ul. Radzymińskiej 227 w Warszawie.

Zgodnie z harmonogramem przygotowanym przez organizatorów, uczniowie naszej szkoły będą pisali test w godzinach 8.45-9.45.

Prosimy o zabranie ze sobą zgody na udział w konkursie (podpisanej przez rodziców) oraz obuwia na zmianę.

Konkurs Lingwistyczny z Języka Angielskiego – wyniki I etapu

24 listopada odbył się szkolny etap Konkursu Lingwistycznego z Języka Angielskiego. Do testu przystąpiło 50 uczniów z klas 5, 6 i 7.

Do wojewódzkiego etapu konkursu zakwalifikował się Maksymilian Langer z klasy 6c. Maks będzie reprezentował naszą szkołę podczas testu, który odbędzie się 9 lutego w ZS nr 17 przy ulicy Promienistej.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!

Wyniki Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Na skrzydłach słowa” – relacja z rozdania nagród

Finał Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Na skrzydłach Słowa” odbył się 10 stycznia 2018 r. Komisja konkursowa w składzie: Marta Wróblewska i Anna Żydoń, po przesłuchaniu recytatorów wyłoniła laureatów i przyznała wyróżnienia na poziomach klas.

Uroczyste wręczenie dyplomów i rozdanie nagród nastąpiło 31 stycznia 2018 r. Pamiątkowe dyplomy i nagrody laureatom i osobom wyróżnionym wręczyła Pani Dyrektor Małgorzata Krasowska.

Należy podkreślić, że poziom konkursu był bardzo wysoki i wyrównany. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością zarówno w wyborze tekstów, jak i w ich interpretacji głosowej.

Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy!

 

Poniżej publikujemy wyniki konkursu.    

Klasy 4:

I miejsce – Weronika Jabłońska (kl. 4f)

II miejsce – Pola Kata (kl. 4f)

Wyróżnienia – Julia Lelis (kl. 4f), Karla Dąbrowska (kl. 4f)

 

Klasy 5:

I miejsce – Oliwia Lewandowska (kl. 5c)

II miejsce – Amelia Tarnowska (kl. 5b)

III miejsce – Wiktoria Lewczuk (kl. 5c), Hania Kukwa (kl. 5a)

Wyróżnienia – Karol Pęczkowski (kl. 5a), Maja Dominowska (kl. 5b), Pola Bentlewska (kl. 5a)

 

Klasy 6:

I miejsce – Paulina Gorczyca (kl. 6c)

II miejsce – Maria Wysocka (kl. 6e)

III miejsce – Piotr Kwiecień (kl. 6e)

Wyróżnienie – Helena Mróz (kl. 6e)

 

Klasy 7:

I miejsce – Oliwia Wysocka (kl. 7e), Aleksandra Zabielska (kl. 7b)

II miejsce – Magda Witkowska (kl. 7a)

III miejsce – Patrycja Lipczyńska (kl. 7b)

Wyróżnienie – Zosia Skotak (kl. 7a)

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme