Kiermasz świąteczny

Kiermasz świąteczny jaki przeżyliśmy 4 grudnia pełen był uśmiechu, radości i ciepłej atmosfery. Stoiska przygotowane przez wszystkie klasy uginały się pod świątecznymi ozdobami, bombkami, prezencikami, kartkami i wszelkim świątecznym dobrem. W powietrzu unosił się zapach pierników, pierogów i gorącej czekolady. Dzięki uprzejmości Domu Kultury Włochy można było własnoręcznie przygotować wianek na drzwi lub stroik na wigilijny stół. Mogliśmy posłuchać świątecznych piosenek w wykonaniu naszych szkolnych wokalistów z zespołu Cantabile. Duże zainteresowanie wzbudziła licytacja niezwykłych podarków przekazanych przez hojnych darczyńców. Cudownie, że mogliśmy się spotkać w tak licznym gronie i wesprzeć naszą zbiórkę na dwa bardzo ważne cele dla domu dziecka oraz na czwartą już operację małej Zuzi. Ogromne podziękowania dla inicjatorów wydarzenia, nauczycieli, uczniów i rodziców zaangażowanych w całość imprezy. Do zobaczenia przy kolejnym szkolnym wydarzeniu!