Program Aktywizacji Pozalekcyjnej

W obecnym czasie, gdy nasze dzieci zalewane są elektroniką i nowymi technologiami, często unikają dodatkowego wysiłku tak fizycznego jak i umysłowego. Nie potrafią lub nie chcą samodzielnie zdobywać wiedzy i się rozwijać. Spędzają zbyt dużo czasu nad telefonami, komputerami, unikając kontaktów z drugim człowiekiem, zaburzając swój rozwój społeczny i fizyczny. Dlatego, specjalnie dla naszych dzieci, opracowaliśmy Program Aktywizacji Pozalekcyjnej składający się z cykli zajęć, dopasowanych do ich potrzeb i zainteresowań. Dodatkowe zajęcia pozalekcyjne umożliwią młodym ludziom wszechstronny rozwój poznawczy, społeczny, emocjonalny i fizyczny. Dzieci poznają różne sposoby spędzania wolnego czasu, przygotują się do egzaminów i konkursów, poznają swoje zainteresowania, hobby, talenty, rozwiną inne umiejętności niż tylko szkolne. Zajęcia prowadzone są przez doświadczonych nauczycieli w sposób atrakcyjny i nowatorski.