Podziękowania dla Pani Dyrektor Małgorzaty Krasowskiej za zakup sprzętów do pracowni fizycznej

Ogromne podziękowania dla Pani Dyrektor Małgorzaty Krasowskiej za zakup sprzętów do pracowni fizycznej – Pani Dyrektor zawsze dba o to, by Uczniowie zdobywali wiedzę za pomocą wszystkich zmysłów, a lekcje były ciekawe.  Doświadczanie prowadzi do obserwacji i refleksji,  a dzięki temu zamiast abstrakcyjnej teorii wyciągamy konkretne wnioski. Jesteśmy ogromnie wdzięczni Pani Dyrektor, że dokłada wszelkich starań, by nauka fizyki – przedmiotu, który większość Uczniów postrzega jako bardzo trudny – była jak najbardziej przystępna i rozbudzała w nich ciekawość świata. Drodzy Uczniowie macie do dyspozycji na lekcjach fizyki sprzęt,  którego można Wam pozazdrościć. Z całą pewnością zorganizujemy w szkole Nocne Obserwacje Nieba dzięki zakupionemu przez Panią Dyrektor teleskopowi!

bsh
Skip to content