Dzień Życzliwości oraz Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania

W dniu 21.11.2023r. obchodziliśmy w naszej Szkole Dzień Życzliwości oraz Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania. Z tej okazji Uczniowie klas 6B i 8C z pomocą wychowawców przygotowali paczki zawierające owoce i warzywa, którymi obdarowywali pozostałych Uczniów. Do każdej paczki dołączone było dobre słowo, np.: Dobrze, że jesteś! Miłego dnia! Jesteś wyjątkowy!  Szkolne korytarze ozdobiły przygotowane przez Uczniów plakaty oraz dobre słowa, które można było zabrać ze sobą i przekazać innej osobie. Cieszymy się, że Uczniowie chętnie obdarowywali się karteczkami z dobrymi słowami 🙂 Chcemy też bardzo podziękować Panu Jackowi Nawrockiemu za przekazanie owoców dla Uczniów! Bycie życzliwym otwiera każde serce, dlatego warto być uczynnym każdego dnia!!! Jak słusznie zauważył Tadeusz Różewicz rozstępują się straszliwe ciemności nagromadzone nad światem, kiedy w sercu(…)świeci iskierka Miłości.

Skip to content