JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

W grudniu w naszej szkole przygotowania do świąt Bożego Narodzenia ruszyły pełną parą. Uczniowie pod okiem nauczycieli przygotowywali kartki świąteczne, ozdoby na choinkę a na szkolnych korytarzach pojawiły się piękne bożonarodzeniowe dekoracje. Zwieńczeniem świątecznych przygotowań było wystawienie 20 grudnia jasełek bożonarodzeniowych pt.: „Do stajenki…”. Jasełka mogliśmy obejrzeć dzięki ogromnej pracy Pani Elżbiety Skudlarskiej i Pani Edyty Oziembłowskiej, które przygotowały dzieci z klasy 3e i 1f do występu. W przedstawieniu udział wzięli: Maryja, Józef, Aniołki, Pasterze, Trzej Królowie, Śnieżynki oraz Pastuszkowie. Podczas uroczystości oprócz pięknie odegranych ról przez poszczególnych młodych aktorów usłyszeliśmy również najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki.  Jasełka uświetnił taniec w wykonaniu Śnieżynek a następnie Pastuszków z klasy 1f. Podczas występu nasi uczniowie z dużym przejęciem i zaangażowaniem odgrywali swoje role a zgromadzona publiczność po raz kolejny mogła przeżyć historię Maryi i Józefa. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor Małgorzata Krasowska złożyła wszystkim dzieciom, rodzicom i pracownikom szkoły świąteczne i noworoczne życzenia. Wesołych Świąt!