Kampania „Nie hejtuję – motywuję!”

W dniu 09.05.2024r. odbyły się warsztaty w ramach kampanii Nie hejtuję – motywuję! objętej patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Ministerstwa Sprawiedliwości. Ogromne podziękowania dla Rady Rodziców za pokrycie kosztów z nimi związanych. Warsztaty poprowadziła Pani Ilona Adamska – pomysłodawczyni kampanii, mgr filozofii, etyk, motywatorka, autorka książek, modelka, która prosto ze studia TVP Pytanie na śniadanie przyjechała do naszej Szkoły. Pani Ilona ujęła Uczniów otwartością oraz opowieściami bazującymi na własnym doświadczeniu dotyczącym hejtu. Spotkanie nie tylko było pouczające, ale także inspirujące dla jego uczestników. Uczniowie chętnie odpowiadali na zadawane przez Panią Ilonę pytania. Tego typu spotkania mogą przynieść wiele korzyści zarówno dla Uczniów, jak i całej społeczności szkolnej. To nie tylko edukacja, ale także budowanie postaw i wartości, które mają potencjał zmienić świat na lepsze. Celem spotkania jest nie tylko przekazanie wiedzy na temat hejtu i jego konsekwencji, ale również budowanie poczucia wartości u dzieci oraz rozwijanie empatii i umiejętności radzenia sobie w trudnych sytuacjach.

Skip to content