Zbiórka dla podopiecznych z SOS Wioski Dziecięce

Mały Samorząd Uczniowski w miesiącu listopadzie zorganizował zbiórkę artykułów higienicznych i spożywczych dla małych podopiecznych z SOS Wioski Dziecięce.
Chcemy serdecznie podziękować wszystkim uczniom i ich rodzicom za okazaną pomoc i życzliwość. Szczególne podziękowania składamy klasie 3A i 3 D wraz z wychowawcami : Panią Joanna Zalewską i Panią Iwoną Chwiałkowską  za przygotowanie kiermaszu i przekazanie wszystkich środków ze sprzedaży na osierocone dzieci .
Z okazji zbliżających się świąt życzymy ciepła, spokoju, radości, wytchnienia od codziennego pędu. Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia  oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku życzy MSU z opiekunami Jolantą Kolera i Ewą Sucharską