Relacja z wręczenia nagród w konkursie multimedialnym ZSSG Komorska

8 kwietnia br. odbyło się wręczenie nagród w konkursie multimedialnym, zorganizowanym przez Zespół Szkół Spożywczo – Gastronomicznych przy Komorskiej w Warszawie.
Jego laureatami zostali Marysia Kwasiborska z 8F (II miejsce) i Benek Krosta 8G (III miejsce).
Przedmiotem konkursu było wykonanie plakatu bądź prezentacji multimedialnej porównującej tradycje wielkanocne Polski i Hiszpanii, ze szczególnym uwzględnieniem tradycji kulinarnych.
Wręczenie nagród odbyło się podczas uroczystości Wielkanoc na Komorskiej w towarzystwie grona pedagogicznego, zaproszonych gości i uczniów szkoły. Uczniowie z ciekawością zwiedzali mury szkoły i częstowali się przygotowanymi świątecznymi smakołykami.
Marysia i Benek szczególne podziękowania kierują w stronę Pana Tomasza Janeckiego za motywację do walki i inspirację.