¡Olè! – KONKURS WIEDZY O KRAJACH HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH i KONKURS PLASTYCZNY

Zapraszamy uczniów klas siódmych i ósmych do wzięcia udziału w II edycji międzyszkolnego konkursu ¡Olè!, organizowanego przez XXI LO im. Hugona Kołłątaja w Warszawie.

W ubiegłym roku 3 uczennice obecnych klas 8 naszej szkoły wzięły udział w finałowej gali konkursowej… Jedna z naszych uczennic, Emilia Janowiecka z obecnej klasy 8a zdobyła wyróżnienie w kategorii gier językowych za grę Memory de los alimentos.
Tutaj znajduje się  link z notatką na temat gali, zdjęciami oraz listą zwycięzców.

W bieżącym roku są przewidziane następujące kategorie konkursowe:
1. Konkurs wiedzy o wybranych trzech krajach hiszpańskojęzycznych oraz trzech wspólnotach autonomicznych Hiszpanii, tj. Kolumbii, Kubie, Urugwaju/ Kastylii i León, Walencji oraz Wyspach Kanaryjskich – I etap odbędzie się w czwartek 29.11.
2. Konkurs plastyczny na najlepszy krajobraz jednego z powyższych krajów lub wspólnot – termin składania prac upływa w poniedziałek 19.11.

Zgłoszenia do konkursu są przyjmowane w szkole przez nauczycieli języka hiszpańskiego do środy, 17.10.

Szczegóły dotyczące konkursów i nagród zawarte są w załączonym niżej Regulaminie.