MIĘDZYSZKOLNY KONKURS WIEDZY O KRAJACH HISZPAŃSKOJĘZYCZNYCH ¡Olé!

Konkurs adresowany jest do uczniów klas 7, jest bezpłatny i odbywa się w dwóch niezależnych kategoriach:
 
I – konkurs wiedzy
23.04.2018 (poniedziałek) – Test wiedzy o wybranych krajach i wspólnotach hiszpańskojęzycznych, tj. o Argentynie, Ekwadorze, Meksyku, Andaluzji, Asturii i Katalonii. Test przeprowadzony będzie w języku polskim z nazwami własnymi po hiszpańsku.
 
II – konkurs gier językowych.
16.04.2018 (poniedziałek) Konkurs na najlepszą grę językową do nauki hiszpańskiego – napisy i tytuł w języku hiszpańskim, zaś instrukcja po polsku, forma dowolna. Grę należy stworzyć indywidualnie, (można tworzyć też w grupie, ale do drugiego etapu przechodzi tylko jedna osoba, ta która wykonała najwięcej pracy)
 
Ostateczny termin zgłoszeń do konkursu: piątek 15.03.2018 (czwartek) u p. Emmy Canfory-Ścibiorek
 
Skip to content