Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

„Zróbmy to razem!” – warsztaty integracyjno-edukacyjne

W dniu 9 czerwca klasa 4c odbyła bardzo ciekawą wycieczkę. Uczniowie wraz z wychowawcą Panią Martyną Wasielewską oraz Panią Małgorzatą Niebudą uczestniczyli w warsztatach integracyjno-edukacyjnych „Zróbmy to razem!”, w czasie których zostaliśmy “miejskimi czarodziejami”.

Miejscem warsztatów było „OsiemPrzezDwa” w Jazdowie. Poprzez różnorodne gry oraz ćwiczenia w plenerze, uczniowie mieli możliwość rozwijania umiejętności współpracy oraz sprawdzenia się w niestandardowych rolach. Pracowaliśmy całą klasą oraz w mniejszych grupach. Wspólnie przygotowaliśmy 3-daniowy obiad (leczo, szaszłyki i deser) oraz lemoniadę. Wszystko było bardzo smaczne. Ostatnim punktem programu było wspólne przejście przez niski park linowy.

Chętnie znowu odwiedzimy to miejsce! Serdecznie polecamy!

Klasa 4c

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme