Zapisy do programu Lato w Mieście 2018

Przypominamy, że nasza szkoła będzie organizować wypoczynek dla uczniów w ramach programu „Lato w Mieście 2018″ w terminie 25.06.2018 – 28.07.2018.

Zapisy będą prowadzone w terminie od 17 maja od godziny 12.00 do 29 maja do godziny 12.00 przy wsparciu elektronicznego systemu zgłoszeń, który jest dostępny pod adresem: www.warszawa-latowmiescie.pzo.edu.pl

Rodzice dzieci zainteresowanych programem logują się w systemie. Loginem jest pesel dziecka, hasło należy utworzyć samodzielnie.

Kandydaci, którzy nie posiadają numeru pesel oznaczają check box „kandydat nie posiada numeru pesel” a następnie wpisują w polu tekstowym numer paszportu lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość a także data urodzenia i płeć.

Więcej informacji (w tym harmonogram zapisów) na stronie Biura Edukacji.

Skip to content