Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

XXXIV Międzynarodowy konkurs Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży

Zachęcamy uczniów klas I – VII do wzięcia udziału w XXXIV Międzynarodowym konkursie Twórczości Literackiej Dzieci i Młodzieży. Zadaniem uczestnika jest stworzenie pracy w jednej z 2 wybranych kategorii:

  1. Poezja (uczestnik przesyła zestaw przynajmniej 3 wierszy),
  2. Proza (uczestnik przesyła pracę do 10 stron maszynopisu).

Zgodne z wymogami regulaminu prace wraz z kartą zgłoszeniową należy złożyć do dnia 10 stycznia u swojego nauczyciela – polonisty lub koordynatorek  konkursu, p. Marty Wróblewskiej i p. Anny Żydoń. 

Szczegółowy regulamin znajdziecie na  szkolnej tablicy konkursowej na pierwszym piętrze i na stronie internetowej w zakładce INFORMACJE O KONKURSACH. Karta zgłoszeniowa znajduje się pod adresem: https://gimnazjum2slupsk.edupage.org/text/?text=text/text1&subpage=2

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme