XII Mazowiecki Konkurs Savoir – vivre

Reprezentanci Szkoły Podstawowej nr 94 byli uczestnikami finału
XII Mazowieckiego Konkursu Savoir –vivre OBYCIE UMILA ŻYCIE.

Drużyna w składzie:Maria Florczyk 6c, Aleksandra Sypek 6c, Wiktoria Wolert 6c, Laura Sobocińska 6e oraz Piotr Mrowicki 6c zdobyła pierwsze miejsce. Przedstawiciele naszego zespołu otrzymali od Jury nagrody specjalne za wzorowy wizerunek.

Dzielnie nam kibicowali: Wiktoria Żakowicz 6a, Barbara Majorek 6b,Karolina Sitarska 6c, Maria Sobieraj 6c i Karolina Krysiewicz 6e. Opracowane przez nich plakaty promowały kulturę zachowania.

To już kolejny,12 rok, kiedy zespół z naszej szkoły uczestniczy w finałach tego prestiżowego konkursu. Przez ostatnie 3 lata mieliśmy zaszczyt być na pierwszym miejscu. Mamy nadzieję, że kolejne lata pracy w naszej szkole nad kulturą osobistą uczniów przyniosą wymierne korzyści oraz sukcesy w kolejnych konkursach.

Gratulacjedla uczestników konkursu i kibiców.

Opiekun zespołu: Alicja Pilulska

Skip to content