Wyniki szkolnych eliminacji do Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla klas IV – VI

Szkolne przesłania odbyły się 9 stycznia 2017 r. Komisja konkursowa po przesłuchaniu 34 recytatorów wyłoniła 6 laureatów a także przyznała 10 wyróżnień.

Laureaci, którzy będą reprezentować naszą szkołę w kolejnym etapie konkursu w dn. 31 stycznia w Domu Kultury Włochy to:

1. Marta Gąsieniec (kl. 5 d)
  2. Julia Kawczak (kl. 6e),
  3. Zofia Kowalczyk (kl. 6e),
  4. Maksymilian Pawlak (kl. 4c),
  5. Emilia Różycka (kl. 6e),
  6. Zofia Skotak (kl. 6a).

W związku wysokim poziomem przesłuchań przyznano także wyróżnienia, które otrzymują: Barbara Grenda (6a), Franciszek Hansdorfer (kl. 4a), Adrianna Karasińska (kl. 5a), Kinga Kołodziejczyk (kl. 6a), Maksymilian Kostrzewa (kl. 4f), Karol Pęczkowski (kl. 4a),  Zuzanna Retajczyk (kl. 5a), Amelia Senkowska (kl. 6a), Antonina Wąsowicz (kl. 6a) oraz Magda Witkowska (kl. 6a).

Nazwiska laureatów i wyróżnionych podano w kolejności alfabetycznej.

Osoby wyróżnione i laureaci zaprezentują się podczas szkolnego koncertu galowego. O jego terminie poinformujemy niebawem za pośrednictwem szkolnego radiowęzła i strony internetowej.

Laureaci proszeni są o wypełnienie formularzy zgłoszeń do II etapu i dostarczenie ich  koordynatorek konkursu: p. Anny Derlety lub p. Marty Wróblewskiej do 13 stycznia. Wyniki eliminacji dzielnicowych poznamy 6 lutego.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za naszą wyjątkową reprezentację!