Wyniki Mazowieckiego Konkursu „COMICS CONTEST”

Dziękujemy wszystkim za zainteresowanie oraz udział w konkursie! Wybór nie był łatwy, gdyż prace były bardzo ciekawe i zróżnicowane. Zwycięzca na każdym poziomie mógł być jednak tylko jeden. Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców wraz z wyróżnieniami. Prace tych osób niedługo będzie można obejrzeć w galerii chwały.

 

Kasa czwarta: Amelia Gielniowska SP w Janiszewie.

Wyróżnienia: Emilia Sokalska SP 1 Wyszków; Franciszek Kalęba, SP 72 Warszawa.

 

Klasa piąta: Krzysztof Żyła SP z Oddziałami Integracyjnymi nr 342 Warszawa.

Wyróżnienia: Dominika Szczurek SP 94 Warszawa, Wiktoria Gacka SP2 ZSO Brwinów.

 

Klasa szósta:  Helena Justyna-Grygo SP 50 Warszawa.

Wyróżnienia:  Olivier Falek SP 94, Maria  Marciniak SP w Młodzieszynie.

 

 Serdecznie zapraszamy wszystkich zwycięzców i laureatów na uroczyste rozdanie nagród, które odbędzie się w dniu 19 maja 2017 roku o godzinie 10:00 w Szkole Podstawowej nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie.

 

Uroczystość ta połączona będzie z galą finałową szkolnego projektu „Ogrody Nauki i Sztuki”. W tym dniu wszystkie klasy zaprezentują wyniki całorocznej pracy i będzie można zwiedzać całą szkołę, odwiedzając wszystkie odmienione na ten dzień sale.

Więcej o projekcie w zakładce: Ogrody Nauki i Sztuki

 Zdjęcia z poprzedniej edycji w zakładce: GALERIA>2015/2016>Ogrody Nauki i Sztuki gala oraz Ogrody Nauki i Sztuki sale

Skip to content