Wyniki konkursu plastycznego „Warszawo ma…”

III Edycja Przeglądu Artystycznego Dzieci i Młodzieży „Warszawo ma” już za Nami. Konkurs dotyczył tematyki powstania warszawskiego.
Z Naszej szkoły w konkursie organizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury „Ochota” wzięło udział pięć osób. Trzy z nich zostały zaproszone na uroczystą galę wręczenia nagród, która odbyła się 9 października 2017 r. o godz. 12.00 w sali widowiskowej Młodzieżowego Domu Kultury „Ochota”. W kategorii plastycznej Marta Gąsieniec (klasa 6 d) zdobyła Nagrodę, pozostałe dwie osoby Kacper Lipienko (klasa 4e) oraz Hanna Wrotek (klasa 4i) zostały przez jury Wyróżnione.

Prace plastyczne Naszych laureatów można było obejrzeć podczas wystawy na gali finałowej.
Zwycięzcom gratulujemy kreatywności. Jesteśmy z Was dumni.
 
 

Skip to content