Wycieczka klasy 6e do Biblioteki Uniwersyteckiej

W dniu 17.10.2017 roku klasa 6e udała się na wycieczkę do Biblioteki Uniwersyteckiej oraz Campusu Uniwersytetu Warszawskiego.

Ze szkoły wyszliśmy o godzinie 9:20. Pod samą Bibliotekę podjechaliśmy autobusem linii 127. Na początku udaliśmy się do Ogrodów Biblioteki Uniwersyteckiej, a następnie zwiedzaliśmy sale wykładowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Na zakończenie poszliśmy do Campusu (miasteczka uniwersyteckiego) UW, gdzie spotkaliśmy wielu studentów. Do szkoły wróciliśmy autobusem nr 178, około godz. 14:00. Wycieczka bardzo podobała się naszej klasie.  Zapewne wiele osób spośród nas w przyszłości zostanie studentami Uniwersytetu Warszawskiego i będzie korzystało z tej Biblioteki.

Autor relacji – Piotr Kwiecień

 

Skip to content