Wycieczka do Wielkiej Fabryki Elfów

21 grudnia 2018r. Elfy, na specjalnie życzenie Świętego Mikołaja, oprowadziły uczniów klasy 1e po zakamarkach jego Wielkiej Fabryki.
Na początku wizyty uczniowie wzięli  udział w przedstawieniu, podczas którego dowiedzieli się, że Mikołaj wypił przypadkowo Eliksir Antyświąteczny. Nie miał ochoty na rozdawanie prezentów i odwołał Święta. Dzieci wraz z Elfami wyruszyli w podróż po Wielkiej Fabryce w celu odnalezienia składników eliksiru świątecznego nastroju. W trakcie ponad 2 godzinnej zabawy dzieci odnajdywały poszczególne składniki, aby na końcu zabawy stworzyć Eliksir i odczarować Świętego Mikołaja. Z wielkim przejęciem opowiadały o swoich świątecznych marzeniach. Każde dziecko otrzymało Dyplom Pomocnika Elfa i upominek.