Wspomnienia z balu karnawałowego

W środę, 10-go stycznia odbył się długo oczekiwany bal karnawałowy dla klas I-III. Uczniowie wraz z wychowawcami chętnie bawili się w udekorowanej balonami i serpentynami sali gimnastycznej. Atmosfera zabawy była fantastyczna. Dzieci uczestniczyły w Zumbie do największych przebojów minionych lat. Reprezentanci poszczególnych klas brali udział w licznych konkursach, a okazją do zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych była bitwa na głosy, podczas której uczniowie z pomocą prowadzących wykonali szlagiery takie jak „Despacito”, czy ” Przez twe oczy zielone”. Zwieńczeniem balu okazał się pokaz strojów karnawałowych. Na parkiecie królowali piraci, księżniczki i czarodzieje. Wśród bawiących się uczniów można było dostrzec Pana Pizzę czy Białą Damę. Po wyczerpującej zabawie uczniowie wraz z wychowawcami tanecznym krokiem udali się do swoich sal lekcyjnych.

Wielkie słowa podziękowania kierujemy do nauczycieli , którzy przygotowali i prowadzili bal, pani Olgi Bochenek i pani Katarzyny Tarczyńskiej. Za pomoc w organizowaniu zabaw dla dzieci dziękujemy uczennicom klas starszych, Kindze Kołodziejczyk i Alicji Grodeckiej z klasy 7a, oraz Idze Zbrzeskiej, Oli Stasiak i Karolinie Chromińskiej z klasy 7f.

Więcej zdjęć w GALERII.

Skip to content