Wizyta w TVP

4 marca 2016r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu  –  w  nagraniu muzycznego programu telewizyjnego „Petersburski Music Show”. Uczniowie klas 4a, 4b, 4c, 4e, 4f i 5d przyjechali do siedziby Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza pod opieką nauczycieli i rodziców. Program „Petersburski Music Show” jest emitowany na kanale TVP ABC, a jego głównym prowadzącym jest Jerzy Petersburski. Gwiazdą tego odcinka była wokalistka Lilu.

Emisja programu odbędzie się w sobotę 25 marca o godzinie 14.45 na kanale TVP ABC.

Możliwość poznania telewizji „od kuchni” i obserwowanie pracy telewizyjnej ekipy (m.in. reżysera, kamerzystów, dźwiękowców, realizatorów) to ciekawe doświadczenie. Przekonaliśmy się, że jest to  ciężka praca. Wystarczy wspomnieć, że nagranie odcinka trwającego ok. 25 minut zajęło ponad 5 godzin!

Więcej zdjęć w GALERII.

TVP 1 TVP 2 TVP 3 tvp 4

Skip to content