Węgierscy goście

W dniach 12.03. – 16.03.2018r. w naszej szkole gościła grupa nauczycieli węgierskich z II Rakoczi Ferenc Primery School w Kecskemet. Miasto Kecskemet ma ponad 800 letnią historię i jest ósmym pod względem wielkości miastem Węgier. Szkoła nosi imię Ferenca Rakoczi węgierskiego przywódcy antyhabsburskiego. Obecność nauczycieli z Węgier związana jest z realizowanym przez nasze szkoły programem współpracy międzynarodowej Erasmus+.

Nasi goście byli zainteresowani sposobem pracy w Szkole Podstawowej nr 94, prowadzeniem lekcji, formami i tematami zajęć. Przez kilka dni uczestniczyli w ponad 20 lekcjach z poziomu edukacji wczesnoszkolnej, historii, fizyki, języka angielskiego, muzyki, wychowania fizycznego i innych. Niespodzianką było włączenie gości do imprezy organizowanej w świetlicy szkolnej – Mini Playback Show, który był okazją do wspólnej zabawy.

Goście wpisali się do Złotej księgi gości oraz przez szkolny radiowęzeł pozdrowili wszystkich uczniów i pracowników szkoły. Mamy nadzieję na dalszą, tak dobrze rozpoczętą współpracę.

Więcej zdjęć w GALERII.