Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Warsztaty “Pies i Wilk, czyli o niepodległości dla najmłodszych” – klasy 1a i 1b

W czwartek 22 listopada klasy 1a i 1b wzięły udział w warsztatach teatralnych “Pies i Wilk, czyli o niepodległości dla najmłodszych”, poprowadzonych przez edukatorów z Muzeum Józefa Piłsudskiego w Sulejówku.

Zajęcia łączyły elementy spektaklu lalkowego z pedagogiką zabawy, przygotowane w formie „teatru w walizce”. Osią warsztatów była adaptacja bajki o psie i wilku, przeniesiona na grunt literatury polskiej przez Adama Mickiewicza.

Bohaterowie krótkich scenek, ukazali najmłodszym dwie różne postawy wobec wolności, a ich przygody i dialogi wprowadziły uczniów w świat takich pojęć jak wolność, podległość i niepodległość.

Więcej zdjęć w GALERII.

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme