Warsztaty kulinarne

Dnia 6 grudnia uczniowie klasy IV e udali się na wycieczkę mikołajkową do Szkoły Gotowania Little Chef.
Na miejscu zostaliśmy podzieleni na trzy zespoły i pod okiem specjalistów wykonywaliśmy wigilijne potrawy;

– zupę rybną

– pierogi z grzybami i kapustą

– upiekliśmy strucel z makiem.

Praca uczniów przebiegała w wielkim skupieniu, dokładności i precyzji wykonywanych zadań. Podczas degustacji wykonanych przez nas potraw, odwiedził dzieci św. Mikołaj, który dla wszystkich uczniów przyniósł wspaniały prezent – książkę kucharską MASTER CHEF JUNIOR, podpisaną przez Natalię Paździor – zwyciężczynię pierwszej polskiej edycji programu Master Chef Junior.
Serdecznie dziękujemy rodzicom za przygotowanie tak wspaniałych warsztatów kulinarnych. Były to dla nas niezapomniane chwile. Magia tego miejsca sprawiła, że czuliśmy się tam wspaniale. Dziękujemy.
Uczniowie klasy IV e wraz z wychowawczynią.
4e-spotkanie-kulinarne1 4e-spotkanie-kulinarne2 4e-spotkanie-kulinarne3