Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Warszawskie Nagrody Edukacji Kulturalnej rozdane!

W dniu 26 października ogłoszono wyniki Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej 2017, czyli konkursu na najlepszy projekt edukacji kulturalnej. Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród odbyło się w Domu Kultury Kadr przy ul. Rzymowskiego 32.

I miejsce w kategorii “Sztuki piękne/Nauka” zajął klasowy projekt “W pogoni za kwadratem, czyli o figurach geometrycznych w sztuce” p. Teresy Cieślik ze Szkoły Podstawowej nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego.

Nagrodę autorom wręczali Zastępca Biura Edukacji M.St. Warszawy Mirosław Sielatycki i Zastępca Burmistrza Dzielnicy Włochy Jerzy Kowaliszyn oraz Naczelnik Wydziału Kultury i Inicjatyw Obywatelskich – Katarzyna Świtalska.

Serdecznie gratulujemy!

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme