Szkolny wieczór gier planszowych

planszowki

W piątkowy listopadowy wieczór (04.11.2016r.) odbył się coroczny wieczór gier planszowych, którego pomysłodawcą jest Rada Rodziców. Organizatorami byli w tym roku klasa 3a, 3d, 4b. Spotkaliśmy się w szkolnej stołówce, która na tę okazję stała się klubem miłośników planszówek. Przygotowane stoliki do gier, ekspozycję gier konkursowych oraz zestawy do różnych gier.

Dodatkową atrakcją była wspaniała kawiarenka, gdzie każdy mógł skosztować domowych wypieków upieczonych przez mamy z 3a, 3d i 4b.Bardzo dziękujemy mamom za obsługę kawiarenki podczas tego wydarzenia.

Podczas wieczoru został rozstrzygnięty konkurs na grę planszową wykonaną według własnego pomysłu. Nagrody zostały zakupione przez Radę Rodziców naszej szkoły. Do komisji konkursowej złożono 36 prac. Wszystkie były bardzo oryginalne i starannie wykonane.

W toku prac komisja przyznała następujące nagrody:

w kategorii klas 1 – 3:

1 miejsce – Dominika Nizioł

2 miejsce – Zuzia Kaczyńska

3 miejsce – Ania Zwierz

wyróżnienie – Krzysztof Zdral

w kategorii klas 4 – 6:

1 miejsce – Dominika Szczurek

2 miejsce – Karol Pęczkowski

3 miejsce – Wojciech Beczka

wyróżnienia:

• Zuzia Kochaniak
  • Klara Jezierska – Suwińska

Maja Dominowska

Wszystkim uczestnikom i laureatom serdecznie gratulujemy!

Środki ze sprzedaży słodkości – 241 zł. przeznaczone zostały na zakup nowości książkowych do szkolnej biblioteki. Przy dodatkowym wsparciu finansowym zakupiono:

„Jest taka historia. Opowieść o Januszu Korczaku” Beata Ostrowicka  3 szt.

„Ostatnie piętro” Irena Landau – 3 szt.

„Kolorowy szalik” Barbara Kosmowska 3 szt.

„Wojna na Pięknym Brzegu” Andrzej Grabowski 3 szt.

„Wszystkie moje mamy” Renata Piątkowska 3 szt.

„Bezsenność Jutki” Dorota Combrzyńska – Nogala 2 szt.

„Zaklęcie na „W” Michał Rusinek 1 szt.

„Asiunia” Joanna Papuzińska 3 szt.

Serdecznie dziękujemy koordynatorom z ramienia Rady Rodziców

paniom Małgorzacie Bentlewskiej i Agnieszce Kowalczyk.

nowe-ksiazki