Szkoła Podstawowa nr 94 powitała Panią Wiosnę!

Nareszcie nadeszła! Wyczekiwana! Wypatrywana! Wytęskniona!. Szukana w drzewach, w trawie i na niebie. Wyobrażana w pracach plastycznych , którymi udekorowane są nasze korytarze.

Nic nie zapowiadało Jej przyjścia, było ponuro, chłodno i prószył śnieg z deszczem ale na przekór przeciwnościom zawitała do nas. W promieniach słońca i otulającym cieple.

Wiecie już o kim mówię? O wiośnie ! Właśnie, Wiosna! Ta upragniona, po długiej szarej, pochmurnej i ponurej zimie , przyszła , właśnie 21 marca 2016r.

Radość, którą ze sobą przyniosła udzieliła się również nam: uczniom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej nr 94. Wyszliśmy z uśmiechem na ustach i wiankach we włosach oznajmić całej okolicy, że wreszcie nadeszła wiosna. Jest i zostanie z nami!.

Będzie stale do nas przemawiać , w śpiewie ptaków, w zapachu kwiatów, w porannej mgle i wieczornej rosie.

Wszystko po to, aby obudzić do życia nie tylko przyrodę ale nas wszystkich. Natchnąć nas radością i nadzieję na odmłodzenie duszy.

Hurraaa! Witamy cię WIOSNO!!!