Świat reklamy

W grudniu w klasie 4e przeprowadziłam cykl lekcji, w których połączony został świat reklamy oraz idea przyjaźni.  Na pierwszej z nich rozmawialiśmy o tym, czym jest przyjaźń  i jak ważna jest ona w naszym życiu. Na kolejnej lekcji mówiliśmy o tym, czym zajmuje się reklama, jak ją tworzymy i jakie są rodzaje reklamy. Na ostatniej lekcji cyklu każdy uczeń wykonał własną pracę praktyczną, która połączyła reklamę oraz przyjaźń, a mianowicie dzieci wykonały piękne projekty reklamujące przyjaźń na białych koszulkach T-shirt. Pomysły uczniów na zareklamowanie przyjaźni okazały się bardzo interesujące i warte podzielenia się z Państwem. Jednej z lekcji przyglądała się Pani Dyrektor Małgorzata Krasowska i również wykonała bardzo ciekawy własny projekt dotyczący przyjaźni. Poniżej załączam zdjęcia z zajęć z gotowymi projektami na koszulkach i zachęcam Państwa do obejrzenia tych ciekawych prac.

Elżbieta Pietrzyk

Wychowawczyni kl 4e