Relacja z I Turnieju Par Rodzinnych

W dniu 24 marca w naszej szkole odbył się I Wiosenny Turniej Par Rodzinnych w tenisa stołowego o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 94.

Pomimo soboty przedświątecznej stawili się rodzice wraz ze swoimi pociechami. Atmosfera była bardzo przyjazna a duch walki wielki. Wszyscy pragnęli zdobyć to najważniejsze trofeum i wrócić do domu z pucharem. Mecze były wyczerpujące, ale przerwy między kolejnymi meczami sprzyjały relaksowi i przyjacielskim pogawędkom. Było bardzo sympatycznie i wesoło.

Uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki a Złoty Puchar zabrali do domu Adam Jędrusik z klasy 7a z tatą, II miejsce i srebrny puchar zdobyła Pola Hyrny z dziadkiem a III Kuba Stegienka z kuzynem. Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a  dorosłym dziękujemy za to, że  dali swoim dzieciom najlepszy z prezentów –  swoją uwagę i aktywnie spędzony czas. 

Gratulujemy i zapraszamy w przyszłym roku.

Więcej zdjęć w GALERII.

Skip to content