Psia Gwiazdka

Biuro Ochrony Środowiska

i Biuro Edukacji Urzędu m.st. Warszawy

zapraszają dzieci

do udziału w kolejnej edycji akcji charytatywnej

„Psia Gwiazdka”

na rzecz zwierząt ze schroniska „NA PALUCHU”

Nawet najmniejsza pomoc dla samotnych zwierząt

stanowi nieocenioną wartość…

REGULAMIN MIEJSKIEJ AKCJI CHARYTATYWNEJ

Celem organizowanego przedsięwzięcia jest:

1. Podnoszenie zainteresowania, świadomości i wrażliwości na los opuszczonych, porzuconych, pokrzywdzonych zwierząt, czekających na pomoc w schronisku.

2. Zachęcanie do troski i pomocy w każdy możliwy sposób oraz zwrócenie uwagi na istniejący problem przepełnionych schronisk.

3. Zaangażowanie warszawskich placówek oświatowych w niesienie pomocy „braciom mniejszym”

4. Wyrabianie poczucia odpowiedzialności i wrażliwości na los zwierząt.

5. Tworzenie trwałych nawyków niesienia pomocy opuszczonym zwierzętom.

Uczestnikami akcji są uczniowie ( klas I – VI ).

Zadaniem każdej klasy jest zebranie na terenie własnej placówki jak największej ilości darów typu: koce, ręczniki, karmy specjalistycznej dla psów chorych na wątrobę, karmy mokrej dla kotów i inne.

Zgromadzone, podpisane przez klasę dary przynosimy do sali nr 29 do 10 grudnia 2014r.

II. Finał konkursu, nagrody i postanowienia końcowe

Klasa, która zbierze największą ilość darów, prócz nagrody rzeczowej otrzyma tytuł „Przyjaciele Zwierząt”.

Finał akcji odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 185 w Warszawie do końca roku szkolnego 2014/15 r.

O dokładnym terminie i godzinie finału zwycięzcy zostaną poinformowani przez koordynatora.

Zapraszamy do wzięcia udziału w akcji!!!!