PRZEGLĄD DOBRYCH PRAKTYK EDUKACYJNYCH „RAZEM CIEKAWIEJ”

Miło nam poinformować, że nasza Szkoła bierze udział w Przeglądzie Dobrych Praktyk Edukacyjnych „Razem ciekawiej”. Organizatorem tej akcji jest Warszawskie Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń oraz doradcy metodyczni Warszawskiego Centrum Innowacji Edukacyjno-Społecznych i Szkoleń, natomiast partnerem jest Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Warszawie. Zadanie postawione przed nauczycielami, polega na opracowaniu scenariusza lekcji interdyscyplinarnej z dowolnego przedmiotu oraz przeprowadzeniu lekcji modelowej w oparciu o zgłoszony scenariusz. Lekcja powinna realizować podstawę programową kształtując kompetencje kluczowe uczniów, ze szczególnym uwzględnieniem kompetencji społecznych.

W naszej Szkole odbędą się dwie lekcje:

– interdyscyplinarna lekcja modelowa z przyrody i języka angielskiego   – „W plecaku podróżnika”, prowadzona przez Panie Annę Gawrychowską i Martynę Wasielewską

– interdyscyplinarna lekcja modelowa z języka angielskiego  i plastyki  – „Rozwiązujemy zagadkę…”, prowadzona przez Panią Martynę Wasielewską

Więcej informacji o przeglądzie „Razem ciekawiej” http://razemciekawiej.blogspot.com/

Skip to content