Przedstawienie „Kopciuch”

8 marca, z okazji Dnia Kobiet członkowie szkolnego Koła Teatralnego „PodSTAWka” z klasy 6a wystawili w świetlicy szkolnej zabawne przedstawienie pt „Kopciuch”.

Oparta na podstawie autorskiego scenariusza opiekunki koła, p. Marty Wróblewskiej sztuka  opowiadała o perypetiach tytułowego bohatera, którego brawurowo odtworzył Julian Dąbrowski. Nie mniejsze oklaski otrzymali pozostali aktorzy grający we przewrotnej adaptacji klasycznej baśni: Barbara Grenda, Marta Langa, Magda Witkowska, Mateusz Sobiech, Alicja Grodecka, Anna Hansdorfer, Kinga Kołodziejczyk, Klara Jezierska – Suwińska,  Kacper Goliszek, Igor Nowik, Adam Borys i Zofia Skotak. Jako dźwiękowiec dzielnie wspierał nas Wiktor Chodań.

Młodzi widzowie z klas I – III, którzy już proszą o kolejne spektakle, mogli nie tylko pośmiać się podczas przedstawienia, ale także nauczyć się, że należy szanować kobiety i uczyć się – zwłaszcza języków obcych. Dziękujemy za miłe słowa i zapraszamy na kolejne sztuki-niespodzianki!