Szanowni Państwo,

za nami Święto Szkoły „Ogrody Nauki i Sztuki”, które stanowi podsumowanie rocznych projektów edukacyjnych realizowanych przez dzieci w poszczególnych klasach.

Gratuluję wszystkim uczniom włożonego wysiłku, który przyniósł owoce w postaci wspaniałych wystaw plastycznych, fotograficznych, ekologicznych, historycznych, prezentacji multimedialnych, rękopisów, opowiadań, przedstawień teatralnych i wielu, wielu innych. Jestem pewna, że poczuliście dumę z samodzielnie wykonanych zadań, a Wasza wiedza wkroczyła na nowy poziom.

Dziękuję Rodzicom za serce i zaangażowanie we wspieranie działań Państwa dzieci, a naszych uczniów. Szczególnie dziękujemy z ogromną pomoc przy organizacji festynu rodzinnego w dniu 20.05.2017r. , za pyszne domowe ciasta oraz przygotowanie dziedzińca szkoły.

Z całego serca dziękuję nauczycielom – wychowawcom, którzy koordynowali projekty w klasach nie szczędząc czasu i serca.

Tegoroczne „Ogrody Nauki i Sztuki” były szczególnie udane. Zauważone to zostało przez naszych gości Mazowieckiego Kuratora Oświaty panią Aurelię Michałowską i Mazowieckiego wicekuratora Oświaty pana Andrzeja Sosnowskiego, którzy złożyli wyraz uznania dla ponad standardowej pracy Szkoły.

Życzę równie dobrych pomysłów na przyszłe projekty edukacyjne, które otworzą nowe przestrzenie nauki i sztuki.

Małgorzata Krasowska
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 94