PLASTYCZNY KONKURS EKOLOGICZNY „W WARSZAWSKIM LESIE” kl.1

Zapraszamy chętnych uczniów klas I do wzięcia udziału w plastycznym konkursie ekologicznym
pt. „W warszawskim lesie”.

Zadaniem każdego dziecka – uczestnika konkursu jest indywidualne i samodzielne wykonanie pracy plastycznej pt. „W warszawskim lesie” w formacie A4 lub A3, dowolną techniką płaską. Nie wolno używać gotowych elementów. Technika nie może być czasochłonna. Prace muszą być wykonane własnoręcznie, na sztywnym kartonie (np. blok techniczny). Mile widziane będzie umieszczenie symboli kojarzących się z Warszawą.

Każda praca plastyczna musi być opatrzona na odwrocie następującymi informacjami:

• imię i nazwisko oraz wiek autora pracy,
  • adres placówki, dzielnica,
  • imię i nazwisko nauczyciela, którego uczniem jest autor pracy.

Prace należy dostarczyć do 18 kwietnia do wychowawcy (uczniowie klas I). Wychowawca przekazuje podpisane prace do sali 29 do 19 kwietnia.

Szczegółowy regulamin konkursu, którego koordynatorem jest p. Karolina

Gnyś-Fituch znajduje się na tablicy ogłoszeń w pokoju nauczycielskim.

Życzymy powodzenia!