PACZKA DLA BOHATERA

Serdecznie zapraszamy starszych i młodszych uczniów naszej szkoły do wzięcia udziału w bożonarodzeniowej zbiórce „Paczka dla Bohatera”.

Jest to forma wsparcia i okazania wdzięczności żołnierzom walczącym o wolną Polskę na wszystkich frontach II wojny światowej, żołnierzom podziemia niepodległościowego w kraju w czasie wojny i po jej zakończeniu, osobom represjonowanym przez ustrój komunistyczny.

Jak można włączyć się w akcję? To proste. Do 8 grudnia przynieś do sali 26 artykuły spożywcze o długim terminie ważności i artykuły chemiczne, a także własnoręcznie wykonaną kartkę świąteczną z życzeniami skierowanymi do kombatantów. Taka pamięć i pomoc z naszej strony z pewnością przyniesie Im wiele radości.

Akcję prowadzi kl. 6c.