Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Ogólnopolski konkurs literacki „Popisz się talentem”

Zapraszamy uczniów klas IV – VII  od udziału w ogólnopolskim  konkursie literackim „Popisz się talentem” wydawnictwa edukacyjnego Nowa Era sp. z o.o. Konkurs polega na dopisaniu przez uczniów kontynuacji opowieści przygotowanej przez organizatora zgodnie z wytycznymi regulaminu konkursu.

Prace, składające się z maksimum 500 słów (tj. 2800 znaków bez spacji), w wersji elektronicznej należy składać do dnia 23 kwietnia u swojego polonisty lub zgłosić poprzez  konkursowy formularz zgłoszeniowy. (ostatecznie do dnia 27.04.2018 r.).

Laureaci mogą liczyć na debiut w formie książkowej!

                                                                                                                    Powodzenia!

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme