Nowe atrakcje w szkole

W czasie ferii, gdy uczniowie wypoczywali po wysiłku nauki w I semestrze, w naszej szkole pojawiły się atrakcyjne gry korytarzowe umiejscowione w części przeznaczonej dla klas 1 – 3. Gry na trwale są spojone z powierzchnią, co daje gwarancję bezpieczeństwa oraz niezwykle barwne urozmaicenie fragmentu rekreacyjnego. Można przy ich pomocy poznać znaki drogowe, zagrać w klasy, węża lub ślimaka. Jest to oferta aktywnego i pouczającego spędzenia przerwy między kolejnymi lekcjami. Inicjatorem i fundatorem instalacji gier korytarzowych jest Rada Rodziców, za co w imieniu dzieci dziękujemy. Ponad to schody stały się dodatkową przestrzenią dydaktyczną. Umieszczono na nich tabliczkę mnożenia, części mowy i części zdania oraz zasady savoir vivre. Jesteśmy pewni, że te nowości dobrze przysłużą się wszystkim uczniom.

Więcej zdjęć w GALERII.

Skip to content