Nasze uczennice w finale Mam Talent!

Julia Galanty z klasy 6e i Zuzanna Skobejko z klasy 5b są tancerkami zespołu Luzik 1, który 2 grudnia będzie walczyć o zwycięstwo w finale Mam Talent.

Luzik 1 to dziecięcy zespół liczący 27 tancerek w wieku od 8 do 11 lat. Dziecięca formacja tańca nowoczesnego powstała już w 1996 roku. Dziewczynki, które w nim tańczą swoje umiejętności szlifują od najmłodszych lat. Wysoki poziom taneczny młodych tancerek to zasługa regularnych treningów. Zespół lekcje choreografii ma dwa razy w tygodniu po dwie godziny. Oprócz zajęć choreograficznych, raz w tygodniu dziewczynki mają treningi warsztatowe, akrobatykę oraz z techniki tańca. Ciężka praca zespołu przekłada się na liczne sukcesy. Zespół Luzik 1 to tegoroczny Mistrz Polski federacji IDO w Disco Dance oraz Mistrz Polski Federacji WADF w Urban Pop. Dodatkowo w 2017 roku dziewczyny zajęły 5 miejsce na Mistrzostwach Świata w Czechach.

Czy w Mam Talent odniosą równie wielki sukces, co na mistrzostwach Polski?

Zachęcamy do oddania głosów w sobotnim finale Mam Talent – 2 grudnia o g.20.00 w stacji TVN.

 

Skip to content