Nasz sukces w Kuratoryjnym Konkursie Polonistycznym

3 listopada b.r. 15 uczniów naszej szkoły przystąpiło do szkolnego etapu  Kuratoryjnego Konkursu Polonistycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa mazowieckiego. Do kolejnego,  rejonowego etapu zmagań konkursowych zakwalifikowało się 7 szczęśliwców, którzy uzyskali co najmniej 80% punktów możliwych do zdobycia etapie szkolnym.

W zaszczytnym gronie  znaleźli się: Magdalena Kowalska (kl. VI d), Franciszek Trześniewski (kl. VI c), Patrycja Lipczyńska (kl. VI b), Aleksandra Zabielska (kl. VI b), Anna Hansdorfer (kl. VI a), Emilia Janowiecka (kl. VI a) i Mateusz Walerzak (kl. VI a). Wymienieni szóstoklasiści to podopieczni polonistek: Anny Derlety, Katarzyny Strzelczyk i Marty Wróblewskiej.

Całej siódemce gorąco gratulujemy i życzymy powodzenia podczas etapu rejonowego, który odbędzie się 3 stycznia 2016 roku.

Skip to content