Szkoła Podstawowa nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie | ul. Cietrzewia 22a, 02-492 Warszawa | NIP: 5222493715 | e-mail: sekretariat@sp94.waw.pl

Napisali o nas

Miło nam poinformować, że o naszej Szkole napisano również za granicą.

Wśród zaproszonych gości tegorocznej gali projektu „Ogrody Nauki i Sztuki” znaleźli się przedstawiciele Muzeum Narodowego w Warszawie Pani Bożena Pysiewicz i Pani Sofia Riabczuk. Po wizycie w naszej Szkole, Pani Riabczuk, która jest stażystką z Ukrainy i stypendystką Programu „Gaude Polonia”, napisała artykuł Jak rozwijać ducha kreatywności w szkole”. Opisuje w nim czytelnikom z Ukrainy nasz szkolny projekt „Ogrody Nauki i Sztuki”, a szczególnie jego pozytywny wpływ na szkolną społeczność.

Szkoła Podstawowa nr 94 w Warszawie © 2014-2017 Frontier Theme