„Moda na pomaganie”

W poniedziałek, 10 grudnia, odbyło się spotkanie szkolnych klubów wolontariackich z dzielnicy Włochy pod hasłem „Moda na pomaganie”. Naszą szkołę reprezentowała koordynatorka szkolnego wolontariatu pani Ilona Schiele oraz troje wolontariuszy z klasy 8A: Kinga Kołodziejczyk, Mateusz Walerzak i Igor Nowik.

Podczas spotkania zastanawialiśmy się nas tym, co oznacza dla nas wolontariat oraz dzieliliśmy się swoimi pomysłami. W dyskusji szczególnie udzielała się Kinga Kołodziejczyk, która przedstawiła akcje organizowane przez naszą szkołę oraz wyraziła swoją opinię podczas omawiania tematu „Moda na pomaganie”. Wzięliśmy również udział w warsztatach mających na celu rozwinięcie naszych umiejętności współpracy w grupie.

Igor Nowik