Mistrzowie Kodowania

Zakończeniem kolejnych działań w programie Mistrzowie Kodowania była konferencja, która odbyła się 23 maja 2016 r. w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Wzięło w niej udział blisko 200 osób – przede wszystkim nauczyciele wszystkich poziomów edukacyjnych, którzy biorą udział w programie Mistrzowie Kodowania, ale także reprezentanci Ministerstwa Edukacji Narodowej, Kuratoriów Oświaty, Ośrodków Doskonalenia Nauczycieli, a także podmiotów na co dzień zajmujących się szeroko pojętą nauką programowania.W naszej szkole w tym roku w programie brała udział klasa 2e, którą prowadziła pani Joanna Cieśla oraz klasy 4d,5b,5c,5d,5e, które prowadziła pani Justyna Syta – Kierasińska koordynator projektu. Zajęcia podstaw programowania cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem uczniów i niosły za sobą moc pozytywnych emocji.