MEMORY MASTER – IV edycja

© MEMORY MASTER jest ogólnopolskim konkursem leksykalnym przeznaczonym dla klas 4, 5 i 6 szkoły podstawowej. Konkurs jest nowatorskim przedsięwzięciem na rynku edukacyjnym. Został zaprojektowany przez nauczycieli języka angielskiego (i testowany w kilku szkołach podstawowych w Wielkopolsce) jako pomocne narzędzie do aktywnego wspierania nauki słownictwa.

Nagrody w konkursie ©Memory Master:
Bardzo atrakcyjne nagrody rzeczowe dla uczestników i ich szkół
Każda szkoła, która zgłosi przynajmniej 10 uczestników do konkursu Memory Master bierze udział w losowaniu drukarek (x2). Uczestnicy, którzy zdobyli makismum punktów (100 pkt) biorą udział w losowaniu wycieczki do jednej ze stolic europejskich – Londynu, Rzymu, lub Paryża (x1), laptopa (x1), tabletów (x2), słuchawek (x3), odtwarzaczy MP 3 (x2), plecaków z nadrukiem Memory Master (x4), breloków z latarką Memory Master (x4). Ponadto, każdy uczestnik oraz szkolny organizator otrzymuje dyplom (rodzaje dyplomów: dyplom dla szkolnego organizatora, dyplom laureata – 100 pkt, dyplom laureata II stopnia, dyplom laureata III stopnia, dyplom z wyróżnieniem, dyplom uczestnika).

Powyższa liczba i rodzaj nagród tworzą jeden zestaw. W każdej edycji przygotowujemy dwa takie zestawy – po jednym dla każdego rodzaju szkół (tj szkoły podstawowe i gimnazjalne).
Dodatkowe nagrody (plecaki i breloki z latarką można wygrać w mini konkursach na portalu Facebook).

Więcej informacji (regulamin oraz wszystkie słówka, jakich trzeba się nauczyć) na stronie: www.memorymaster.edu.pl

Zgłoszenia do 15.03.2016 u p. Huberta Makaruka na śniadaniówkach w sali 7.
Konkurs odbędzie się 12.04.2016r.

Skip to content