Konkursy recytatorskie

Szkolny Konkursu Recytatorski „Na skrzydłach słowa”

i eliminacje do Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” dla kl. 4-8

Nauczyciele języka polskiego Szkoły Podstawowej nr 94 im. I Marszałka Polski Józefa Piłsudskiego w Warszawie zapraszają uczniów kl. 4-8 do udziału w Szkolnym Konkursie Recytatorskim „Na skrzydłach słowa” oraz w eliminacjach do Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka”.

Eliminacje klasowe do konkursu „Na skrzydłach słowa” przeprowadzają nauczyciele języka polskiego uczący daną klasę do dnia 5 grudnia 2018 r. Do finału przechodzą maksymalnie 3 osoby z każdej klasy.

Finał szkolnego konkursu recytatorskiego oraz eliminacje do Dzielnicowego Konkursu Recytatorskiego „Warszawska Syrenka” odbędą się 12 grudnia 2018 r. na 8. i 9. lekcji w sali 26.

Regulamin Szkolnego Konkursu Recytatorskiego „Na skrzydłach słowa” znajduje się w zakładce „Informacje o konkursach”.