KONKURSY CHEMICZNE W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

Chciałam z ogromną przyjemnością oznajmić, iż w drugim semestrze roku szkolnego uczeń naszej szkoły i klasy 8a Adam Jędrusik został laureatem dwóch konkursów chemicznych: konkursu kuratoryjnego raz konkursu KWAS. Chciałabym pogratulować Adamowi i jego rodzicom tego niewątpliwie dużego sukcesu, tym bardziej, że oba konkursy cechowały się niezwykle wysokim poziomem wiedzy z zakresu chemii nie tylko na poziomie szkoły podstawowej, ale znacznie poza niego wykraczający. Nagrodą dla Adama za systematyczną i ciężką pracę będzie pierwszeństwo przy przyjęciu do danej szkoły ponadpodstawowej oraz dodatkowe punkty za bycie laureatem.

Gala rozdania dyplomów laureatów konkursu kuratoryjnego z chemii – Adam Jędrusik

Korzystając z okazji chciałabym również podziękować wszystkim uczniom biorącym w tym roku szkolnym za liczny udział w konkursach organizowanych w szkole oraz poza nią: konkursie kuratoryjnym, Olimpiadzie Olimpus, konkursach chemicznych: KWAS oraz ALCHEMIK. Dziękuję za udział w zajęciach koła chemicznego, przygotowujących do konkursów, jak również nauczycielom i uczniom pomagającym w organizacji konkursów.

Wszystkim Wam dziękuję i wyrażam nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym nasi uczniowie równie licznie będą brali udział w odkrywaniu tego jakże pięknego, ale i trudnego przedmiotu jakim jest chemia poprzez uczestnictwo w olimpiadach i konkursach chemicznych.

Małgorzata Dusza-Dragon

Skip to content