Konkurs Recytatorski „Witaj majowa jutrzenko!”

XIII Wojewódzki Konkurs Recytatorski

„Witaj majowa jutrzenko!”

– eliminacje szkolne dla klas IV – VI

 

Zapraszamy chętnych uczniów klas IV – VI do wzięcia udziału w szkolnych eliminacjach XIII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego „Witaj majowa jutrzenko!”. Przesłuchania recytatorów odbędą się w środę 6 kwietnia na 7 godzinie lekcyjnej w sali nr 22.

 

Zadaniem uczestnika jest wygłoszenie z pamięci, zgodnie z regułami właściwej recytacji, jednego wiersza o tematyce patriotycznej. Prezentacja utworu nie może przekraczać trzech minut, a uczestnik przed jego wygłoszeniem powinien podać imię i nazwisko autora oraz pełen tytuł wiersza. Do kolejnego etapu zmagań komisja konkursowa zakwalifikuje trzy osoby.

 

Udział w eliminacjach nie wymaga wcześniejszych zapisów. Szczegółowy regulamin konkursu, którego koordynatorkami są panie Anna Derleta i Marta Wróblewska, zostanie umieszczony na tablicy przy pokoju nauczycielskim oraz na stronie internetowej naszej szkoły.

 

Życzymy powodzenia!

 

Skip to content