Konkurs „Miejsca Pamięci Warszawa-Włochy”

IGOR NOWIK z klasy Va zajął I miejsce w konkursie zorganizowanym przez Urząd Dzielnicy Włochy, dotyczącym miejsc pamięci narodowej.

Uczestnicy XIV już edycji konkursu wakacyjnego – młodzież ze szkół podstawowych i gimnazjalnych – mieli za zadanie dotrzeć do przynajmniej pięciu miejsc związanych z historią dzielnicy Włochy, wykonać tam drobne prace porządkowe oraz udokumentować to w formie albumów, książeczek lub folderów zawierających zdjęcia, rysunki oraz odpowiedzi na pytania dotyczące dziejów Polski i miejsc pamięci narodowej.

Na konkurs wpłynęły prace uczniów czterech warszawskich szkół: Szkoły Podstawowej nr 94, Szkoły Podstawowej nr 88, Szkoły Podstawowej nr 227 oraz Gimnazjum nr 114.

Wyniki konkursu zostały ogłoszone 17 listopada 2015 roku w Urzędzie Dzielnicy Włochy.

I miejsce za własnoręcznie przygotowaną książkę pod tytułem „Miejsca Pamięci Warszawa-Włochy” zajął IGOR NOWIK, uczeń klasy Va naszej szkoły.

Wszyscy laureaci konkursu:
I miejsce: Igor Nowik (SP 94), Jerzy Janik (SP 227), Mikołaj Krasuski (SP 88), Amelia Maciejak (G 114)

II miejsce: Martyna Kowalska (SP 227), Gabriela Arak, Julia Małkin, Marianna Wolińska, Maja Dzik (SP 88), Marcin Nowakowski (G 114).

GRATULUJEMY!