Konkurs filmowy klas IV-VI

Wraz z końcem kwietnia zakończył się szkolny konkurs filmowy dla klas IV-VI.Chętni uczniowie przygotowywali filmy na dowolnie wybrany temat. Konkurs cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Uczniowie pracowali indywidualnie oraz grupowo. Wspólna pasja do kamery łączyła grupy miedzy klasowe.

Miejsce I w klasach IV otrzymała Zuzanna Mastalerz za film ,, Dobro’’

W klasach V zgłoszonych filmów było najwięcej w związku z tym jury konkursowe postanowiła przyznać I,II,IIImiejsce.

Miejsce I w klasach V otrzymująKinga Kołodziejczyk za film,,Nawiedzony dom’’ i ,,Wybawcy’’orazAnna Bednarska za film ,,Bednarscy na wolności’’

Miejsce II w klasach V otrzymująMartyna Fita za film ,, Konie’’orazKarolina Sztyberi Maja Hernik za film ,, Projekt na technikę”

Miejsce III w klasach V otrzymująZosia Skotak, Igor Nowik i Mateusz Sobiechza film ,,Mery” iKarolina Bizoń za film,, Moja rutyna”

Miejsce I w klasach VI otrzymująWiktoria Żakowicz, Wiktoria Wang, Nadia Jeronim, Karolina Zając, Maksymilian Gontarz za film: Rzeczywistość oraz Basia Snopczyńska, Karolina Kobos, Nikola Nowak, Dorota Liman za filmZaradna babcia.

Wyróżnienia w konkursieMatylda Żędzian, Zosia SamiraZarawar za film ,,Sonda’’

Dwa najlepsze filmy będą brały udział w mazowieckim konkursie filmowym.