Konkurs COMICS CONTEST

Mazowiecki konkurs komiksowy w języku angielskim

COMICS CONTEST

pod honorowym patronatem Mazowieckiego Kuratora Oświaty

organizowany przez Szkołę Podstawową nr 94 w Warszawie

 
Nasza szkoła już po raz drugi organizuje mazowiecki konkurs komiksowy w języku angielskim. W przedsięwzięciu połączyliśmy siły ze Szkołą Podstawową nr 72 w Warszawie. Konkurs jest skierowany do uczniów klas 4-7 i polega na stworzeniu komiksu w języku angielskim za pomocą dowolnego oprogramowania. Prace należy oddać do 9 maja. Zwycięzców ogłosimy do 18 maja. Rozdanie nagród odbędzie się na naszym festynie rodzinnym, w dniu 26 maja.
 
Tegoroczna tematyka:
Klasy 4 – Too much internet – a story.
Klasy 5 – Be smart – think before you click.
Klasy 6 – Don’t hate, classmate!
Klasy 7 – I love my likes.

 

Więcej informacji na stronie konkursowej www.sp94.waw.pl/comicscontest lub u pana Huberta Makaruka.

Regulamin konkursu Comics Contest

Konkurs Comics Contest – zaproszenie

Skip to content